fbpx

2020 Yılının En Trend Saç Renkleri

Aralık 18, 2019
Posted in Blog
Aralık 18, 2019 Ferhat Korkmaz

2020 Yılının En Trend Saç Renkleri

Tüm kadınlar güzel olmak ve güzel görünmek isterler. Hiç kuşkusuz bütün kadınlar saçlarını çok severler. Değişikliği seven ve iddialı olmayı isteyen kadınlar yılın göze çarpan trend renklerini saçlarında uygulamak ve dikkatleri üzerine çekmek isterler.

2020 yılında imajını yenilemek ve farklı bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar için 2020 yılının en trend saç renkleri konusunu araştırdık.

Yılın öne çıkan saç renkleri şöyledir:

  • Fresh Sarılar
  • Bronz Kahveler
  • Pastel Sarılar

Fresh Sarılar 

Birçok sezondur sarı tonlardaki saçlar popülerliğini koruyor, uzun zaman sonra fresh sarı saçlar’da bu popülerliğe katıldı.  Saç renkleriyle uyum sağlamada sorun olmadığından, inanılmaz doğal duran fresh sarılar yine moda olarak buğday tenli kişilerin yüzünü güldürüyor.

Cool ve havalı olmayı seven tüm kadınların 2020 Yılının En Trend Saç Renkleri konusunda fresh sarı rengi tercih edeceği düşünülüyor. Buğday tenli bayanlara oldukça asil ve doğal bir hava veren fresh sarı tonundaki saçlar bir nevi de makyaj konusunda kadınlara kolaylık sağlıyor. Çünkü fresh renk saçlar kişiye doğal bir görünüm verirken aynı zamanda hafif bir makyajla bakımlı görünmelerine neden oluyor. Buğday tenli kişilere oldukça yakışan bu saç rengiyle havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bronz Kahveler

2020 Yılının En Trend Saç Renkleri arasında hiç kuşkusuz bronz tonları da yer alıyor. Bronz tonları, her sezon en çok tercih edilen renkler olmakla beraber, kimi kadınlar tarafından da fazla makyaj istiyor diyerek bu renkten çekiniyorlar. Bu yıl bronz tonlarına popüler tonlar ilave edilerek daha doğal bir görünüm yakalanabiliyor. Hafif yapılacak sade bir makyajla dahi güne başlamanız sizin bakımlı görünmenizi sağlar.

Pastel Sarılar

Her dönem iddialı olmayı seven kadınların sevdiği, tercih ettiği renkler arasında olan pastel sarılar, bu yıl da gündemdedir. 2020 Yılının En Trend Saç Renkleri arasında gösterilen pastel sarılar, uygulayan kişiyi her daim genç gösteriyor. Aynı zamanda renkli gözlü bayanlara çok yakışıyor. Ayrıca klasik bir saç rengi yerine pastel sarıları tercih eden buğday tenli kişiler oldukça fazla.

 

 

 

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact

İletişime Geç

Randevu ve fiyat bilgisi için bizlere aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sabit Hat

Sabit Hat

(0216) 688 54 05

WhatsApp

WhatsApp

0533 232 18 71

Contact